הסיפור שלנו

Nivraz Design

מתמחים באמנות העץ החל ממטבחים דרך חדרי אמבט, ארונות קיר ואמבטיה, פריטי נגרות אומן בהתאמה אישית: שידות, ספריות, ספות וחדרי שינה. חיפויי קירות הכוללים ציפויים ודלתות, ומשרדים יפים שנוגעים באנשים.לקוחות החברה הרבים בכל הארץ נהנים מעיצוב יוקרתי, ממגוון פתרונות כוללים מעץ לבית ומיתרונות של חברה גדולה עם התייחסות ומענה של נגרית אומן. אנו דואגים להעמיק את מערכות היחסים עם לקוחותינו ההופכים להיות המשווקים הטובים ביותר שלנו.יחד עימם אנו מקפידים לפתוח את הראש ואת הלב, לשבור תבניות ישנות וליצור תבניות עץ חדשות.  

צוות החברה כולל עובדי יצור, צביעה, מתקינים ומעצבים מנוסים המאומנים לספק ללקוח את התוכנית האידאלית.בכל רהיט ופריטמושקעת מחשבה יצירתית, שימוש בחומרי גלם משובחים והקפדה על רמת גימור גבוהה. כל רהיט מעוצב ומיוצר באופן ייחודי ומותאם לטעמו האישי של הלקוח ולצרכיו הייחודיים.

בפרויקטים אדריכליים מגוונים ומורכבים, עובדים עמנו לאורך שנים בעלי מקצוע מנוסים כאדריכלים, מפקחי בניה  ומעצבי פנים.

החזון שלנו

אנו שואפים לספק לכל לקוחותינו את האפשרות לגעת בחומר ובעץ, לעצב יחד עמם מחומרי גלם משובחים, ברמת גימור מעולה ובעיצוב ייחודי.

המפעל

אנו ממוקמים בחזית הטכנולוגיה בענף ומעמידים סטנדרטים גבוהים בטכנולוגיית היצור.
המפעל המודרני עם מערכות יצור מהטובות בעולם מצויד במכונות ממוחשבות מתקדמות לדיוק, התאמה ומהירות מרבית.  

מחלקת עיצוב

אתם חולמים והמעצבים שלנו מתכננים מראה ופונקציונליות מושלמים.
מעצבי הבית שלנו הינם אנשי מקצוע מעולים. כולם מעצבי פנים בעלי ניסיון רב וותק של שנים ארוכות בענף.  

מחלקת נגרות אומן

אנו מעמידים לרשותכם נגרי אמן בעלי ניסיון רב שנים ביצירות בעץ.
הנגרים שלנו עובדים עם חומרי גלם איכותיים הכוללים את כל סוגי העץ, ומתמחים במיוחד בעיבוד עץ מלא המדגיש את טבעיות החומר. אנו משלבים חומרים נוספים כבטון, פליז ומתכת, המקנים מראה מודרני ומעניין לרהיטי העץ.

מחלקת CNC

שימוש במערכת משוכללת וממוחשבת המרחיבה את אפשרויות היצור, חוסכת בזמן עבודה ובכוח אדם ומאפשרת דיוק ועדינות רבה גם בעבודות המורכבות ביותר.
בעזרת הטכנולוגיה אנו מובילים ביצור ריהוט מורכב בצורות שונות, בעיבודי תלת מימד ובעיצובים מיוחדים. 

מחלקת צבע

אנו משתמשים בחומרים וטכניקות חדשות ומתקדמות – המאפשרות רמת גימור גבוהה במיוחד ומגוון רחב של אפשרויות לגימור צבע בהתאמה אישית ובסגנונות שונים כגון צבע אפוקסי מט/מבריק, רטרו, ענתיק, לכה ועוד.

מחלקת בקרת איכות ואריזה

על מנת להבטיח מוצרים מוגמרים באיכות גבוהה, אנו מקפידים על בדיקות קפדניות של כל מוצר במחלקת בקרת איכות עם סיום היצור לפני אריזתו, ותיקון הליקויים במידה והתגלו בריהוט.

מחלקת פרזול

היופי נמצא גם בפרטים הקטנים. כל הציוד המשלים והאיכותי מורכב ומתחבר אל העץ. אנו משתמשים במוצרי פרזול באיכות הגבוהה ביותר ובמגוון מעוצב שיתאים לכם בדיוק, מבית חברת בלום החברה האוסטרית המובילה בעולם למוצרי פרזול.

מחלקת התקנות

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את המתקינים המנוסים ביותר לכל התקנה בין אם מורכבת או פשוטה.

השירות

לקוחותינו שותפים מלאים לתהליך בכל נקודה שלו. החל מהרגע הראשון הם מלווים במעצב העומד לרשותם ודואג לקשר בינם לבין המפעל, לאורך כל הדרך, עד להגעתו של הפריט המוגמר ליעד. 

האחריות

האחריות שלנו היא ללא פשרות. הטיפול אינו מסתיים בעת התקנת המוצר, אנו לא נפרדים מלקוחותינו ועומדים לשירותכם תמיד, גם בעתיד, בכל בעיה ולו גם הקטנה ביותר.

חותמת האחריות

חפשו את חותמת האחריות הכוללת ל-15 שנים בכל מוצרי החברה